Čas na serveru 10:43:02

Grigorij Musatov
Námluvy

Id: 222001

Námluvy

  •  / Námluvy / Grigorij Musatov

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 17928x

Vyvolávací cena:

75 000

Příhozy: 70