Čas na serveru 22:50:01

Guiseppe Pitto
Na tržišti

Id: 63101

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Guiseppe Pitto

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2536x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 49