Čas na serveru 10:18:49

Gustav Brauner
Zasněžené město

Id: 17001

Zasněžené město

  •  / Zasněžené město / Gustav Brauner

akvarel/papír, rozměr 28 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní dobrý stav

zobrazeno: 3632x

Vyvolávací cena:
500