Čas na serveru 11:15:00

Gustav Klimt
Akty

Id: 114303

Akty

  •  / Akty / Gustav Klimt
  •  / Akty / Gustav Klimt
  •  / Akty / Gustav Klimt
  •  / Akty / Gustav Klimt

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatelství

zobrazeno: 2934x

Vyvolávací cena:

38 789

Příhozy: 60