Čas na serveru 02:54:15

Gustav Macoun
Bouřkový den

Id: 232617

Bouřkový den

  •  / Bouřkový den / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 80 x 115 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, nerestaurováno,po

zobrazeno: 2302x

Vyvolávací cena:

55 000