Čas na serveru 13:54:17

Gustav Macoun
Březová alej

Id: 232615

Březová alej

  •  / Březová alej / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 82 x 99 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním zašpiněném stavu,po

zobrazeno: 6932x

Vyvolávací cena:

50 000