Čas na serveru 19:52:27

Gustav Macoun
Březový háj

Id: 379501

Březový háj

  •  / Březový háj / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně otřená, volné plátno, nerámováno

zobrazeno: 4647x

Vyvolávací cena: