Čas na serveru 14:47:29

Gustav Macoun
Břízy u pole

Id: 136001

Břízy u pole

  •  / Břízy u pole / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 991x

Vyvolávací cena:

13 000