Čas na serveru 10:47:04

Gustav Macoun
Cesta vesnicí

Id: 123201

Cesta vesnicí

  •  / Cesta vesnicí / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7035x

Vyvolávací cena:
7 000

45 000