Čas na serveru 18:30:23

Gustav Macoun
Cesta vesnicí

Id: 123201

Cesta vesnicí

  •  / Cesta vesnicí / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6023x

Vyvolávací cena:
7 000

45 000