Čas na serveru 08:47:55

Gustav Macoun
Chaloupky

Id: 50702

Chaloupky

  •  / Chaloupky / Gustav Macoun
  •  / Chaloupky / Gustav Macoun
  •  / Chaloupky / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena:
2 800

12 000