Čas na serveru 07:15:33

Gustav Macoun
Chalupy

Id: 470

Chalupy

  •  / Chalupy / Gustav Macoun
  •  / Chalupy / Gustav Macoun
  •  / Chalupy / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, zaskleno, původní stav, odlesky stativu způsobeny zasklením obrazu

zobrazeno: 2373x

Vyvolávací cena:
22 000

26 000