Čas na serveru 16:03:16

Gustav Macoun
Daleký pohled

Id: 28307

Daleký pohled

  •  / Daleký pohled / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 91 x 91 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1406x

Vyvolávací cena:

31 000