Čas na serveru 12:47:58

Gustav Macoun
Horský motiv

Id: 145419

Horský motiv

  •  / Horský motiv / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1379x

Vyvolávací cena:

19 100