Čas na serveru 19:39:23

Gustav Macoun
Hvězdonice

Id: 142601

Hvězdonice

  •  / Hvězdonice / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 34 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 13, poškozený pravý horní roh malby, oděrky na rámu

zobrazeno: 683x

Vyvolávací cena:

6 700