Čas na serveru 14:35:33

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 224

Kameničky

  • Kameničky / Kameničky / Gustav Macoun

olej/sololit, rozměr malby 29 x 36 cm, signováno vlevo dole, nově rámováno ve starém rámu, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2489x

Vyvolávací cena:

11.3.2013, 21:00:00

11.3.2013 18:50 8 500 Kč