Čas na serveru 01:53:55

Gustav Macoun
Krajina

Id: 354601

Krajina

  •  / Krajina / Gustav Macoun
  •  / Krajina / Gustav Macoun
  •  / Krajina / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehké poškození malby, volné v poškozeném rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1334x

Vyvolávací cena:

24 000