Čas na serveru 15:18:49

Gustav Macoun
Krkonoše

Id: 294

Krkonoše

  •  / Krkonoše / Gustav Macoun
  •  / Krkonoše / Gustav Macoun
  •  / Krkonoše / Gustav Macoun
  •  / Krkonoše / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr malby 68 x 88 cm, signováno vlevo dole, kvalitní práce z 20. let 20. století, původní stav, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3077x

Vyvolávací cena:
18 000

18 500