Čas na serveru 15:40:50

Gustav Macoun
Letní den

Id: 56312

Letní den

  •  / Letní den / Gustav Macoun
  •  / Letní den / Gustav Macoun
  •  / Letní den / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3939x

Vyvolávací cena:

15 500