Čas na serveru 07:04:22

Gustav Macoun
Malostranské zákoutí

Id: 68901

Malostranské zákoutí

  •  / Malostranské zákoutí / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, oděrky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 2090x

Vyvolávací cena:

12 000