Čas na serveru 02:59:44

Gustav Macoun
Na cestě

Id: 200501

Na cestě

  •  / Na cestě / Gustav Macoun
  •  / Na cestě / Gustav Macoun
  •  / Na cestě / Gustav Macoun

olej/lepenka, rozměr 39 x 51 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4266x

Vyvolávací cena:

12 500