Čas na serveru 02:36:09

Gustav Macoun
Na cestě

Id: 272803

Na cestě

  •  / Na cestě / Gustav Macoun
  •  / Na cestě / Gustav Macoun
  •  / Na cestě / Gustav Macoun

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 2273x

Vyvolávací cena:

19 500