Čas na serveru 13:28:55

Gustav Macoun
Na Chrudimce

Id: 237308

Na Chrudimce

  •  / Na Chrudimce / Gustav Macoun

olej/plátno/karton, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám,po

zobrazeno: 4401x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 50