Čas na serveru 02:18:10

Gustav Macoun
Na kraji vesnice

Id: 232616

Na kraji vesnice

  •  / Na kraji vesnice / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 80 x 109 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu,po

zobrazeno: 1207x

Vyvolávací cena:

25 000