Čas na serveru 15:57:28

Gustav Macoun
Noční měsíc

Id: 204001

Noční měsíc

  •  / Noční měsíc / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku po 1900, rámováno

zobrazeno: 2960x

Vyvolávací cena:

9 500