Čas na serveru 11:58:09

Gustav Macoun
Oblaka nad Vysočinou

Id: 141413

Oblaka nad Vysočinou

  •  / Oblaka nad Vysočinou / Gustav Macoun

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1804x

Vyvolávací cena:

29 000