Čas na serveru 13:42:42

Gustav Macoun
Od Kameniček

Id: 154905

Od Kameniček

  •  / Od Kameniček / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 108 x 118 cm, rozměr včetně rámu 125 x 137 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1538x

Vyvolávací cena:
15 000

61 000