Čas na serveru 06:19:47

Gustav Macoun
Osamělé stromy

Id: 24203

Osamělé stromy

  •  / Osamělé stromy / Gustav Macoun

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1731x

Vyvolávací cena:
3 800

9 500