Gustav Macoun
Osamělé stromy
Id: 24203
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2533x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 500 Kč