Čas na serveru 13:40:17

Gustav Macoun
Pohled do kraje

Id: 754

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr malby 73 x 85 cm, signováno vpravo dole Macoun, rám velmi značně poškozený, obraz nekvalitně zarámován, původní stav viz foto

zobrazeno: 2359x

Vyvolávací cena:
15 000

20 500