Čas na serveru 03:10:12

Gustav Macoun
Pohled do krajiny

Id: 1676

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 68 x 78 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurována spodní hrana obrazu, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3424x

Vyvolávací cena:
9 500

31 000