Čas na serveru 09:04:11

Gustav Macoun
Prachovské skály

Id: 167804

Prachovské skály

  •  / Prachovské skály / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1672x

Vyvolávací cena:

12 501