Čas na serveru 12:34:41

Gustav Macoun
Pražské zákoutí

Id: 196807

Pražské zákoutí

  •  / Pražské zákoutí / Gustav Macoun

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26,5 cm, signováno a datováno 07 vpravo dole, vzácná raná práce, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1062x

Vyvolávací cena:

3 800