Čas na serveru 03:27:43

Gustav Macoun
Průhled alejí

Id: 122901

Průhled alejí

  •  / Průhled alejí / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 120 x 135 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně nažehleny nové okraje plátna, nerámováno

zobrazeno: 3278x

Vyvolávací cena:
8 000

56 000

Příhozy: 49