Čas na serveru 15:50:40

Gustav Macoun
Ráno u Nezdic

Id: 186501

Ráno u Nezdic

  •  / Ráno u Nezdic / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 60,5 x 80,5 cm, signováno vpravo dole, malba odborně čištěna, oděrky na rámu

zobrazeno: 2858x

Vyvolávací cena:

22 000