Čas na serveru 11:40:04

Gustav Macoun
Říčka v krajině

Id: 264901

Říčka v krajině

  •  / Říčka v krajině / Gustav Macoun

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4050x

Vyvolávací cena:
2 800

14 500