Čas na serveru 15:56:43

Gustav Macoun
Rozkvetlá louka

Id: 208

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 49 x 67 cm, signováno LD tužkou, datováno 1932, obraz v původním stavu, rám nově přelakován

zobrazeno: 2952x

Vyvolávací cena:
18 000

21 000