Čas na serveru 07:24:18

Gustav Macoun
Rozkvetlá louka

Id: 85512

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 49 x 67 cm, signováno vlevo dole tužkou, datováno 1932, obraz v původním dobrém stavu, rám přetřen, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:

26 000