Čas na serveru 16:32:31

Gustav Macoun
Rozkvetlý kraj

Id: 120803

Rozkvetlý kraj

  •  / Rozkvetlý kraj / Gustav Macoun

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1990x

Vyvolávací cena:

38 500