Čas na serveru 14:09:11

Gustav Macoun
Rybník

Id: 423

Rybník

  •  / Rybník / Gustav Macoun
  •  / Rybník / Gustav Macoun
  •  / Rybník / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr malby 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 30, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2811x

Vyvolávací cena:

18 500