Čas na serveru 00:44:49

Gustav Macoun
Staré stodoly

Id: 130405

Staré stodoly

  •  / Staré stodoly / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 50 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, oděrky na rámu, obraz v nerestaurovaném stavu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2327x

Vyvolávací cena:

21 300