Čas na serveru 14:26:25

Gustav Macoun
Stromy u cesty

Id: 517

Stromy u cesty

  •  / Stromy u cesty / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 1919, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2736x

Vyvolávací cena:
7 500

24 000