Čas na serveru 14:59:28

Gustav Macoun
U Milosrdných

Id: 585

U Milosrdných

  •  / U Milosrdných / Gustav Macoun

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 45 cm, signováno vlevo dole, velmi zajímavá pragensie z umělcova vyzrálého období 20. let, která se váže ke konkrétnímu místu, těchto obrazů se na trhu objevuje velmi málo, zaskleno, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 2640x

Vyvolávací cena:
13 000

28 500