Čas na serveru 09:16:30

Gustav Macoun
Vesnička na kopci

Id: 2151

Vesnička na kopci

  •  / Vesnička na kopci / Gustav Macoun

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2328x

Vyvolávací cena:

12 100