Čas na serveru 15:06:57

Gustav Macoun
Vysoké nebe v Kameničkách

Id: 42829

Vysoké nebe v Kameničkách

  •  / Vysoké nebe v Kameničkách / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 2949x

Vyvolávací cena:
9 500

34 000