Čas na serveru 00:40:46

Gustav Macoun
Z Českého Krumlova

Id: 275402

Z Českého Krumlova

  •  / Z Českého Krumlova / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 79 x 84 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, poškozený rám, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 8934x

Vyvolávací cena:

28 000