Čas na serveru 06:39:10

Gustav Macoun
Z Kameniček

Id: 75302

Z Kameniček

  •  / Z Kameniček / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 22,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena:

9 290