Čas na serveru 13:28:14

Gustav Macoun
Z nádvoří u Milosrdných

Id: 246705

Z nádvoří u Milosrdných

  •  / Z nádvoří u Milosrdných / Gustav Macoun

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 45 cm, značeno vlevo dole, velmi zajímavá pragensie z umělcova vyzrálého období 20. let, která se váže ke konkrétnímu místu, těchto obrazů se na trhu objevuje velmi málo, zaskleno, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 4545x

Vyvolávací cena:

12 500