Čas na serveru 02:11:56

Gustav Macoun
Zasněžená cesta

Id: 246912

Zasněžená cesta

  •  / Zasněžená cesta / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vlevo dole, otluky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 638x

Vyvolávací cena:

11 500