Čas na serveru 02:10:35

Gustav Macoun
Zimní den

Id: 238201

Zimní den

  •  / Zimní den / Gustav Macoun
  •  / Zimní den / Gustav Macoun
  •  / Zimní den / Gustav Macoun
  •  / Zimní den / Gustav Macoun
  •  / Zimní den / Gustav Macoun
  •  / Zimní den / Gustav Macoun
  •  / Zimní den / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 61,5 x 85 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1920, obraz byl vystaven na autorské výstavě v Hlinsku viz katalog, strana 69

zobrazeno: 1115x

Vyvolávací cena:

45 000