Čas na serveru 13:52:31

Gustav Macoun
Zimní krajina

Id: 230901

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 120 x 130 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz lokálně protržen na dvou místech viz foto

zobrazeno: 4318x

Vyvolávací cena:

43 000