Čas na serveru 06:32:54

Gustav Macoun
Zimní krajina

Id: 1609

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 30, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3868x

Vyvolávací cena:

12 500